Apartmán Jedlička

Viac miesta pre viac komfortu

Apartmán sa nachádza na 2. podlaží a okrem priestrannej obývačky s výhľadom na tatranské štíty ponúka komfort dvoch spální pre 4 osoby. Pre ďalšie 2 osoby je k dispozícii rozťahovací gauč. Obývacia časť je vybavená TV, jedálenským stolom a je prepojená s plne vybavenou kuchyňou a s varnou keramickou doskou, rúrou na pečenie, mikrovlnkou, chladničkou, varnou kanvicou a umývačkou riadu. Apartmán má naozaj luxusné vybavenie a všetko, čo potrebujete pre relax a dokonalý oddych.


Apartmán Lipa

Krásny výhľad na krásu Tatier

Na 2. podlaží sa nachádza tento apartmán plný svetla s úžasným výhľadom na štíty Tatier. Apartmán je vhodný na ubytovanie pre 4 osoby. Pre ďalšie 2 osoby je k dispozícii rozťahovací gauč. Súčasťou apartmánu sú dve spálne, obývacia miestnosť s kuchyňou a kúpeľňou. Strešné okná poskytujú nádherné výhľady na okolitú prírodu. Obývacia časť je vybavená TV, jedálenským stolom a je prepojená s plne vybavenou kuchyňou s keramickou varnou doskou, mikrovlnkou, chladničkou,varnou kanvicou a umývačkou riadu.


Apartmán Srnka

Romantika a štýl

Na 1. podlaží sa nachádza útulný štýlový apartmán. Je vhodný na ubytovanie pre 2 osoby. Pre ďalšie 2 osoby je k dispozícii prístelka. Súčasťou apartmánu je spálňa, obývacia miestnosť s kuchyňou a kúpeľňa.Obývacia časť je vybavená TV, jedálenským stolom a je prepojená s plne vybavenou kuchyňou s varnou keramickou doskou, chladničkou, varnou kanvicou.

Apartmán Veverička

Budete sa cítiť ako doma

Na prízemnom podlaží sa nachádza luxusný a tichý apartmán. Je vhodný na ubytovanie pre 2 osoby. Pre ďalšie 2 osoby je k dispozícii prístelka. Súčasťou apartmánu sú dve spálne, obývacia miestnosť s kuchyňou a kúpeľňa. Obývacia časť je vybavená jedálenským stolom a je prepojená s plne vybavenou kuchyňou a s varnou keramickou doskou, mikrovlnkou, chladničkou, varnou kanvicou. Súčasťou je lodžia, z ktorej sa môžete kochať pohľadmi na Slavkovský a Lomnický štít.


Apartmán Kamzík

Budete sa cítiť ako doma

Na 2. podlaží sa nachádza apartmán s výhľadom na tatranské štíty. Apartmán je vhodný na ubytovanie pre 2 osoby. Pre ďalšie 2 osoby je k dispozícii rozťahovací gauč. Súčasťou apartmánu je spálňa, obývacia miestnosť s kuchyňou a kúpeľňa. Obývacia časť je vybavená TV, jedálenským stolom a je prepojená s plne vybavenou kuchyňou a s rúrou na varenie s keramickou doskou, chladničkou, varnou kanvicou a umývačkou riadu.