Apartmán Lipa

Krásny výhľad na krásu Tatier

Na 2. podlaží sa nachádza tento apartmán plný svetla s úžasným výhľadom na štíty Tatier. Apartmán je vhodný na ubytovanie pre 4 osoby. Pre ďalšie 2 osoby je k dispozícii rozťahovací gauč. Súčasťou apartmánu sú dve spálne, obývacia miestnosť s kuchyňou a kúpeľňou. Strešné okná poskytujú nádherné výhľady na okolitú prírodu. Obývacia časť je vybavená TV, jedálenským stolom a je prepojená s plne vybavenou kuchyňou s keramickou varnou doskou, mikrovlnkou, chladničkou,varnou kanvicou a umývačkou riadu.Apartmán Svišť

Doplnkové služby šité na mieru

Na prízemnom podlaží sa nachádza luxusný a tichý apartmán. Je vhodný na ubytovanie pre 2 osoby. Pre ďalšie 2 osoby je k dispozícii prístelka formou rozkladacieho gauču. Možnosť detskej postieľky a detskej stoličky. Súčasťou apartmánu je jedna spálňa, obývacia miestnosť s kuchyňou a kúpeľňa s pračkou. Obývacia časť je vybavená jedálenským stolom a je prepojená s plne vybavenou kuchyňou a s varnou keramickou doskou, mikrovlnkou, chladničkou plnou podľa potreby na spôsob minibaru s mrazničkou (nealko, alko podľa požiadavky), varnou kanvicou, umývačkou riadu. Koreniny a základné suroviny k vareniu si nemusíte nosiť, vieme Vám ich zabezpečiť podľa požiadavky. Stres pred ubytovaním pri nákupe surovín nechajte na nás. Pri príchode po únavnej ceste Vás môže čakať v apartmáne večera, popr. obľúbený koláč. Súčasťou apartmánu je lodžia, z ktorej sa môžete kochať pohľadmi na okolitý park.

Apartmán Kamzík

Doplnkové služby šité na mieru

Na 1. poschodí sa nachádza útulný štýlový apartmán. Je vhodný na ubytovanie pre 2 osoby. Pre ďalšie 2 osoby je k dispozícii prístelka. Súčasťou apartmánu je spálňa, obývacia miestnosť s kuchyňou a kúpeľňa. Obývacia časť je vybavená TV, jedálenským stolom a je prepojená s plne vybavenou kuchyňou s varnou keramickou doskou, chladničkou, varnou kanvicou.