Zaloha

Vložte svoj text

Nezvyčajné letné túry s vilou Kollár - Tatry
z neznačkovaných chodníkov

Ide o túry, ktoré umožnia spoznať Liptovské hole a Vysoké Tatry celkom novými pohľadmi ako z bežných turistických chodníkov. Veríme, že sa Vám naše netradičné horské túry zapáčia. V prípade záujmu o niektorú z navrhnutých túr odovzdáme Váš kontakt našim priateľom - horským vodcom, ktorí Vám poskytnú všetky ďalšie informácie. Poplatok za sprevádzanie na túre uhradíte priamo im.
Uvítame aj Vaše vlastné návrhy na túry, ktoré Vám naši horskí vodcovia pomôžu realizovať.

1. Pastierske chodníky pod Barancom
2. Bokami Liptovských holí
3. Po Drakových stopách pod Kriváňom
4. Sklenený vrch - osudy písané pod Veľkou kopu
5. Za históriou zlatých baní pod Kriváňom
6. 100 ročným chodníkom do záveru Kôprovej doliny

7. 100 ročným chodníkom na Ostrvu

8. 100 ročnými chodníkmi po Veľkej Studenej doline-Ostravská cesta

9. Horolezeckými chodníkmi Zlomiskovej a Bielovodskej doliny

10. Horolezeckými chodníkmi cez Baranie sedlo

MAPY, PLÁNOVANIE TÚR, GPS, HORSKÝ VODCOVIA, CHATY

Na webovej stránke  https://hory.sk/index.html sa dozviete všetko o plánovaní túr v našich horách, kde sú na jednom mieste informácie o počasí, o horách ako aj o skialpinizme, živých web kamerách a pod..

Leto v Tatrách

Vo Vysokých Tatrách sa nachádza približne 600 km značkovaných chodníkov, ktoré umožnia turistom objaviť tie najkrajšie miesta tejto horskej krajiny. Turistické chodníky po dolinách, výstupy na tatranské chaty, cesty k najkrajším tatranským plesám, tatranské vrcholy či dvojtisícové štíty, prechody cez tatranské sedlá s nebeskými výhľadmi, ako aj fascinujúci svet zvierat a rastlín.

Ak navštívite tento malebný kúsok zeme, určite si ho obľúbite.

Vysoké Tatry sú vhodné pre každého turistu, od nenáročných prechádzok pre rodiny s deťmi cez aktívnu turistiku pre náročnejších až po fyzické prekonávanie tých, ktorý chcú dosiahnuť tie najvyššie vrcholy.

Všetky turistické chodníky, určené pre pohyb návštevníkov v Tatranskom národnom parku, sú vyznačené značkami (červená, modrá, zelená, žltá). Podľa náročnosti jednotlivých úsekov sú rozdelené do niekoľkých skupín.

Domáca kuchyňa

V našej Klubovni si môžete pripraviť svojpomocne Vaše obľúbené raňajky, obed, večeru. Klubovňa je ďalej vhodná pre:

- počúvanie hudby vo vysokej kvalite, kde rozoznáte každý sláčik, každé udretie kladivka klavíra,
- klubové kino,
- spoločenské hry,
- školenia, organizovanie a vedenie meetingov prostredníctvom platformy Zoom,
- interaktívne hry,
- čitáreň,
- na jednom mieste nájdete pokope trendy prvky ako viacúčelovú klubovňu, kde môžete usporadúvať súkromné párty aj susedské bazáre,
- v komunitnej záhrade pred klubovňou získate priestor pre pestovateľskú kreativitu a tak aj šancu na ozdravenie jedálnička.

Cenové podmienky

Cena je uvádzaná ako cena za celý apartmán a noc. Za deti v postieľke, ani osoby na prístelke sa osobitne nedopláca. V cene ubytovania je zahrnuté parkovanie, internetové pripojenie, finálne upratovanie, detská výbava a tiež základný potravinový balíček (káva, čaj, cukor, soľ a korenie).

Podmienky ubytovania
V deň príchodu vám bude apartmán sprístupnený od 14:00. Skoršie ubytovanie je možné len po vzájomnej dohode a to len v prípade, že apartmán pred vami nebol obsadený.
V deň odchodu je potrebné apartmán opustiť do 10:00. Dohoda o neskoršom odchode alebo prípadnom uschovaní batožiny je možná, no závisí od obsadenosti apartmánu. Informujte sa preto vopred, alebo počas svojho pobytu.

Pobyty na 1 noc neumožňujeme. Vo vybraných obdobiach si vyhradzujeme právo minimálnu dĺžku pobytu predĺžiť.

​V cene ubytovania nie je zahrnutá miestna daň z ubytovania v zmysle VZN Vysoké Tatry 11/2019 vo výške 1.50€/ dospelá osoba a noc. (nevzťahuje sa na deti a dôchodcov nad 70 rokov).